Přespolní běh - Krusnohorský šestiboj

Ve středu 20. 9. 2017 se konala první část Krušnohorského šestiboje - přespolní běh, kterou pořádala ZŠ Lom. Byla připravena nová běžecká trať, která začínala na hřišti nedaleko školy. Soutěž probíhala tak, že z každé třídy běželi dva žáci. Žáci z první a druhé třídy běželi jeden okruh, třeťáci, čtvrťáci a páťáci to měli o něco těžší, trať byla o jeden okruh delší. Naši žáci si vedli velice dobře, všichni doběhli v první polovině. Na konci pěkného dopoledne proběhlo vyhlášení, které se oproti loňskému roku lišilo, že byli odměněni tři nejlepší žáci z každé třídy. Medaili vybojoval Ondřej Polívka z první třídy, který doběhl jako druhý a Janička Johanová, která doběhla jako třetí. Všichni se moc snažili a dosáhli skvělých výsledků.